Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.10 (8)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
przy Rynku w Krakowie na obiad.
- O rany, czuję się kimś ważnym. Pewnie za chwilę ktoś podejdzie i poprosi mnie o autograf - śmiał się "Kukła", gdy zobaczył, że przy sąsiednich stolikach siedzą Anna Dymna i Krzysztof Materna.
Pomocnik reprezentacji Polski niemal cały dzień spędził na stadionie Wisły, ustalając warunki kontraktu. Fakt chciał, aby Kukiełka raz na zawsze i szczerze wyjaśnił, w jakich okolicznościach doszło do bójki w Zakopanem podczas sylwestra. Piłkarz został tam dotkliwie pobity.

Fakt: Co naprawdę stało się w Zakopanem?
MARIUSZ KUKIEŁKA: - Po prostu dostałem w ryj. Koniec.
Od kogo?
- Od łobuzów. Tak zwyczajnie. A ty nigdy nie dostałeś
przy Rynku w Krakowie na obiad.<br>&lt;q&gt;- O rany, czuję się kimś ważnym. Pewnie za chwilę ktoś podejdzie i poprosi mnie o autograf&lt;/&gt; - śmiał się "Kukła", gdy zobaczył, że przy sąsiednich stolikach siedzą Anna Dymna i Krzysztof Materna.<br>Pomocnik reprezentacji Polski niemal cały dzień spędził na stadionie Wisły, ustalając warunki kontraktu. Fakt chciał, aby Kukiełka raz na zawsze i szczerze wyjaśnił, w jakich okolicznościach doszło do bójki w Zakopanem podczas sylwestra. Piłkarz został tam dotkliwie pobity.<br>&lt;div1 type="convers"&gt;<br>&lt;who9&gt;Fakt: Co naprawdę stało się w Zakopanem?&lt;/&gt;<br>&lt;who10&gt;MARIUSZ KUKIEŁKA: - Po prostu dostałem w ryj. Koniec.&lt;/&gt;<br>&lt;who9&gt;Od kogo?&lt;/&gt;<br>&lt;who10&gt;- Od łobuzów. Tak zwyczajnie. A ty nigdy nie dostałeś
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego