Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.10 (8)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
49 l.), rzecznik PKP Cargo.
Wagon stoi teraz porzucony w poprzek torów. I jeszcze przez kilka dobrych dni będzie tak stał. Dopiero po zakończeniu dochodzenia PKP odstawi go na swoje miejsce. Dzięki numerom rejestracyjnym samochodów, które pracownik PKP zapisał tego feralnego dnia, policja dotarła do firmy, do której należą auta. Funkcjonariusze przesłuchują teraz jej pracowników. To już tylko kwestia czasu, aż złodzieje poniosą konsekwencje.
PIOTR BOROWIEC

Wielka obława na bandytów w Iraku
Amerykańskie wojsko przeprowadziło w nocy z czwartku na piątek największą od zakończenia wojny w Iraku obławę na zwolenników byłego dyktatora.
W ręce Amerykanów wpadło 12 bandziorów z Tikritu, podejrzanych
49 l.), rzecznik PKP Cargo. <br>Wagon stoi teraz porzucony w poprzek torów. I jeszcze przez kilka dobrych dni będzie tak stał. Dopiero po zakończeniu dochodzenia PKP odstawi go na swoje miejsce. Dzięki numerom rejestracyjnym samochodów, które pracownik PKP zapisał tego feralnego dnia, policja dotarła do firmy, do której należą auta. Funkcjonariusze przesłuchują teraz jej pracowników. To już tylko kwestia czasu, aż złodzieje poniosą konsekwencje.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;PIOTR BOROWIEC&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Wielka obława na bandytów w &lt;name type="place"&gt;Iraku&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>Amerykańskie wojsko przeprowadziło w nocy z czwartku na piątek największą od zakończenia wojny w &lt;name type="place"&gt;Iraku&lt;/&gt; obławę na zwolenników byłego dyktatora.<br>W ręce Amerykanów wpadło 12 bandziorów z &lt;name type="place"&gt;Tikritu&lt;/&gt;, podejrzanych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego