Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 5
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
wędliny, słodycze, napoje i papierosy o łącznej wartości 1,2 tys. zł.
- 28 stycznia policja zanotowała wypadek w Orawce. Słowak kierujący skodą felicją potrącił 11-letnią dziewczynkę. Dziecko trafiło do szpitala z ogólnymi potłuczeniami i wstrząsem mózgu.
- W Maniowach popełnił samobójstwo 40-letni Jan N. Mężczyzna powiesił się na strychu.
- Gar bigosu skradli złodzieje, którzy w nocy z 30 na 31 stycznia włamali się do Baru Myśliwskiego w Rabce. Szanse na odzyskanie przedmiotu przestępstwa są znikome.
- W tym samym czasie złodzieje odwiedzili także jeden z barów w Rabie Wyżnej. Skradli bilon z automatu oraz papierosy.
BZOkruchy nowotarskie

* Sąsiadka opowiadała mi
wędliny, słodycze, napoje i papierosy o łącznej wartości 1,2 tys. zł.<br>- 28 stycznia policja zanotowała wypadek w Orawce. Słowak kierujący skodą felicją potrącił 11-letnią dziewczynkę. Dziecko trafiło do szpitala z ogólnymi potłuczeniami i wstrząsem mózgu.<br>- W Maniowach popełnił samobójstwo 40-letni Jan N. Mężczyzna powiesił się na strychu.<br>- Gar bigosu skradli złodzieje, którzy w nocy z 30 na 31 stycznia włamali się do Baru Myśliwskiego w Rabce. Szanse na odzyskanie przedmiotu przestępstwa są znikome.<br>- W tym samym czasie złodzieje odwiedzili także jeden z barów w Rabie Wyżnej. Skradli bilon z automatu oraz papierosy.<br>&lt;au&gt;BZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Okruchy nowotarskie&lt;/tit&gt;<br><br>* Sąsiadka opowiadała mi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego