Rok: 1999
złodzieje równie łatwo dadzą się złapać policji.
fig.

Młodzi informatycy pod Tatrami

W dniach od 16 do 21 sierpnia w zakopiańskim Zespole Szkół Zawodowych im. Heleny Modrzejewskiej odbyły się warsztaty informatyczne dla finalistów VI Olimpiady Informatycznej, jaka miała miejsce w Sopocie, w kwietniu br. Jej laureatem został 19-letni Andrzej Gąsienica-Samek z Warszawy, którego rodzina pochodzi z Zakopanego.
- Andrzej wygrał Ogólnopolską Olimpiadę już po raz trzeci - mówi dr Krzysztof Diks z Instytutu Informatyki Uniwersytetu Warszawskiego, wiceprzewodniczący Komitetu Głównego Olimpiady i opiekun warsztatów. - Starty rozpoczął będąc jeszcze uczniem szkoły podstawowej. Wtedy jednak nie zakwalifikował się do finałów. Pierwsze zwycięstwo odniósł jako
złodzieje równie łatwo dadzą się złapać policji.<br>&lt;au&gt;fig.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Młodzi informatycy pod Tatrami&lt;/tit&gt;<br><br>W dniach od 16 do 21 sierpnia w zakopiańskim Zespole Szkół Zawodowych im. Heleny Modrzejewskiej odbyły się warsztaty informatyczne dla finalistów VI Olimpiady Informatycznej, jaka miała miejsce w Sopocie, w kwietniu br. Jej laureatem został 19-letni Andrzej Gąsienica-Samek z Warszawy, którego rodzina pochodzi z Zakopanego.<br>- Andrzej wygrał Ogólnopolską Olimpiadę już po raz trzeci - mówi dr Krzysztof Diks z Instytutu Informatyki Uniwersytetu Warszawskiego, wiceprzewodniczący Komitetu Głównego Olimpiady i opiekun warsztatów. - Starty rozpoczął będąc jeszcze uczniem szkoły podstawowej. Wtedy jednak nie zakwalifikował się do finałów. Pierwsze zwycięstwo odniósł jako