Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Siedlecki
Nr: 35
Miejsce wydania: Siedlce
Rok: 1997
każda jednostka uspołeczniona lub prywatna, posiadająca atestowane magazyny może nadal w każdej chwili podpisać z Agencją stosowne umowy i prowadzić interwencyjny skup. Do dnia, w którym obchodzono wojewódzkie święto plonów, Agencja już skupiła 4,7 tys. ton ( w tym pszenicy 2,8 tys. żyta 1,85 tys. ton).
BoNo
Sprostowanie
Gminna Spółdzielnia ,,Samopomoc Chłopska" w Dobrem zwraca się z protestem do waszego pisma odnośnie informacji w Tygodniku nr 34/97, strona 12, pod tytułem ,, Dobre Spółdzielnia Mieszkaniowa". W informacji tej redaktor Sadowski informuje czytelników o smętnych resztkach i wspomnieniach oraz o upadku GS ,,SCh" w Dobrem.
Informujemy, że GS ,,SCh" jest
każda jednostka uspołeczniona lub prywatna, posiadająca atestowane magazyny może nadal w każdej chwili podpisać z Agencją stosowne umowy i prowadzić interwencyjny skup. Do dnia, w którym obchodzono wojewódzkie święto plonów, Agencja już skupiła 4,7 tys. ton ( w tym pszenicy 2,8 tys. żyta 1,85 tys. ton).<br>&lt;au&gt;BoNo&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br><br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Sprostowanie&lt;/&gt;<br>Gminna Spółdzielnia ,,Samopomoc Chłopska" w Dobrem zwraca się z protestem do waszego pisma odnośnie informacji w Tygodniku nr 34/97, strona 12, pod tytułem ,, Dobre Spółdzielnia Mieszkaniowa". W informacji tej redaktor Sadowski informuje czytelników o smętnych resztkach i wspomnieniach oraz o upadku GS ,,SCh" w Dobrem.<br>Informujemy, że GS ,,SCh" jest
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego