Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 35
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Ochrona zlewni Popradu", Ochrona środowiska, wód i powietrza" oraz "Między lokalizmem a globalizmem". Wykłady i wystąpienia będą przeplatane prezentacją miast Euroregionu "Tatry".
jofFestyn w Poroninie

W niedzielę, 5 września o godz. 13.00 w Poroninie rozpocznie się festyn. Największe atrakcje czekają uczestników od godz. 16.00. Wystąpi Orkiestra Dęta Gminnego Ośrodka Kultury w Poroninie i zespół regionalny. Odbędą się też konkursy sportowe i sprawnościowe: przeciąganie liny drużyn pięcioosobowych, wchodzenie na czas na pięciometrowy słup oraz rzutki do celu.
W czasie festynu odbędzie się promocja piwa Namysłów.
jofDziałamy zamiast narzekać

Czy Zakopanemu grozi wejście wielkich zachodnich supermarketów. Członkowie Tatrzańskiej Izby
Ochrona zlewni Popradu", Ochrona środowiska, wód i powietrza" oraz "Między lokalizmem a globalizmem". Wykłady i wystąpienia będą przeplatane prezentacją miast Euroregionu "Tatry".<br>&lt;au&gt;jof&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Festyn w Poroninie&lt;/tit&gt;<br><br>W niedzielę, 5 września o godz. 13.00 w Poroninie rozpocznie się festyn. Największe atrakcje czekają uczestników od godz. 16.00. Wystąpi Orkiestra Dęta Gminnego Ośrodka Kultury w Poroninie i zespół regionalny. Odbędą się też konkursy sportowe i sprawnościowe: przeciąganie liny drużyn pięcioosobowych, wchodzenie na czas na pięciometrowy słup oraz rzutki do celu.<br>W czasie festynu odbędzie się promocja piwa Namysłów.<br>&lt;au&gt;jof&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="convers"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Działamy zamiast narzekać&lt;/tit&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Czy Zakopanemu grozi wejście wielkich zachodnich supermarketów. Członkowie Tatrzańskiej Izby
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego