Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.09 (33)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
trzy czerwone kartki za nic. Później jeden z moich kolegów powiedział mu: Ja też chcę czerwoną. Po czym podbiegł do rywala i z całej siły go kopnął. W podobny sposób straciliśmy piątego zawodnika - przypomina Dąbrowski.
Mecz z Ankaragucu był pierwszym, jaki Besiktas rozegrał po odejściu swojej największej gwiazdy - Ilhana Mansiza. Idol kibiców przeniósł się do Vissel Kobe za 5 mln dolarów.
- Po mistrzostwach świata Ilhan stał się w Japonii bardzo popularny. Podpisał tam mnóstwo kontraktów reklamowych. Japończycy zaproponowali mu też udziały w zyskach ze sprzedaży gadżetów. Na dzień dobry kupiono już 2 mln koszulek z nazwiskiem Mansiz - mówi Dąbrowski.

Kadra przepadła
trzy czerwone kartki za nic. Później jeden z moich kolegów powiedział mu: Ja też chcę czerwoną. Po czym podbiegł do rywala i z całej siły go kopnął. W podobny sposób straciliśmy piątego zawodnika&lt;/&gt; - przypomina Dąbrowski.<br>Mecz z Ankaragucu był pierwszym, jaki Besiktas rozegrał po odejściu swojej największej gwiazdy - Ilhana Mansiza. Idol kibiców przeniósł się do Vissel Kobe za 5 mln dolarów.<br>&lt;q&gt;- Po mistrzostwach świata Ilhan stał się w Japonii bardzo popularny. Podpisał tam mnóstwo kontraktów reklamowych. Japończycy zaproponowali mu też udziały w zyskach ze sprzedaży gadżetów. Na dzień dobry kupiono już 2 mln koszulek z nazwiskiem Mansiz&lt;/&gt; - mówi Dąbrowski.<br><br>&lt;tit1&gt;Kadra przepadła
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego