Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.09 (33)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
wezmą udział starzy znajomi z reality show - przede wszystkim z "Big Brothera". Oprócz Frytki (26 l.) i "Gulczasa" (35 l.) pojawią się Klaudiusz Sevkovic (34 l.) i Maja Kotarska (20 l.) z "Kawalera do wzięcia"!
Być może dołączy do nich Alicja Walczak, mówi się też o udziale kogoś z programu "Idol".
- Reality show to mój nałóg - mówi prowokacyjnie Agnieszka Frykowska.
Dla Piotra Gulczyńskiego to szansa na przypomnienie się telewidzom.
- Będziemy grupą "old stars" z reality show - śmieje się Piotr. - A wiem, że pokazanie się w telewizji znowu bardzo mi pomoże.
TP

Zmęczona i szczęśliwa
Ewelina Flinta
- Jestem tak zmęczona, że już
wezmą udział starzy znajomi z reality show - przede wszystkim z "Big Brothera". Oprócz Frytki (26 l.) i "Gulczasa" (35 l.) pojawią się Klaudiusz Sevkovic (34 l.) i Maja Kotarska (20 l.) z "Kawalera do wzięcia"!<br>Być może dołączy do nich Alicja Walczak, mówi się też o udziale kogoś z programu "Idol".<br>&lt;q&gt;- Reality show to mój nałóg&lt;/&gt; - mówi prowokacyjnie Agnieszka Frykowska.<br>Dla Piotra Gulczyńskiego to szansa na przypomnienie się telewidzom.<br>&lt;q&gt;- Będziemy grupą "old stars" z reality show&lt;/&gt; - śmieje się Piotr. &lt;q&gt;- A wiem, że pokazanie się w telewizji znowu bardzo mi pomoże.&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;TP&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Zmęczona i szczęśliwa&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Ewelina Flinta&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;- Jestem tak zmęczona, że już
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego