Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.03 (2)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
100 zł. Za aparat cyfrowy z lampą błyskową (Siemens) zapłacimy ponad 350 zł.
Co jeszcze wymyślą producenci? Nie wiadomo, ale z chęcią będziemy korzystać ze wszystkich bajerów, bo coraz częściej komórka, tak jak samochód, jest naszą wizytówką.

ARTUR ADAMOWICZ

Brodka : Kęsy - ostateczna rozgrywka
Już w niedzielę poznamy zwycięzcę trzeciej edycji "Idola". Finaliści wciąż mają równe szanse
Charyzmatyczna Brodka lub tajemniczy Kęsy. Jurorzy "Idola" Marcin Prokop i Elżbieta Zapendowska specjalnie dla Faktu oceniają mocne i słabe strony finalistów.
Trzecia edycja "Idola" jest już na finiszu.
W niedzielę dowiemy się, kto został tym jedynym. W internetowych sondażach głosy rozkładają się mniej więcej po
100 zł. Za aparat cyfrowy z lampą błyskową (Siemens) zapłacimy ponad 350 zł. <br>Co jeszcze wymyślą producenci? Nie wiadomo, ale z chęcią będziemy korzystać ze wszystkich bajerów, bo coraz częściej komórka, tak jak samochód, jest naszą wizytówką.<br>&lt;gap&gt;<br>&lt;au&gt;ARTUR ADAMOWICZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Brodka : Kęsy - ostateczna rozgrywka&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Już w niedzielę poznamy zwycięzcę trzeciej edycji "Idola". Finaliści wciąż mają równe szanse&lt;/&gt;<br>Charyzmatyczna Brodka lub tajemniczy Kęsy. Jurorzy "Idola" Marcin Prokop i Elżbieta Zapendowska specjalnie dla Faktu oceniają mocne i słabe strony finalistów. <br>Trzecia edycja "Idola" jest już na finiszu.<br>W niedzielę dowiemy się, kto został tym jedynym. W internetowych sondażach głosy rozkładają się mniej więcej po
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego