Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1999
alergikom i w leczeniu spastycznych - tak zwanych świszczących - zapaleń oskrzeli.
Inhalacja, jeżeli jest już zlecona, powinna rozpocząć się po kilkudziesięciu sekundach od przygotowania.
Olejki eteryczne stosowane wyżej wymienioną metodą mogą nasilać kaszel, a nawet powodować obkurczenie się światła oskrzeli. Taka forma inhalacji nadaje się ewentualnie do leczenia nosa lub krtani.
Inhalacje stosowane przy użyciu ciśnieniowych inhalatorów pojedynczych dawek - bezpośrednio z inhalatora
Wprowadzenie do leczenia tego typu inhalatorów umożliwiło chorym stosowanie inhalacji w każdej sytuacji. Chory może i powinien nosić lek ze sobą do pracy, do szkoły itp.
Problem w przyjęciu leku stanowi bardzo trudna technika inhalacji. Zwłaszcza, że lekarze przepisując lek
alergikom i w leczeniu spastycznych - tak zwanych świszczących - zapaleń oskrzeli.<br>Inhalacja, jeżeli jest już zlecona, powinna rozpocząć się po kilkudziesięciu sekundach od przygotowania.<br>&lt;page nr=13&gt; Olejki eteryczne stosowane wyżej wymienioną metodą mogą nasilać kaszel, a nawet powodować obkurczenie się światła oskrzeli. Taka forma inhalacji nadaje się ewentualnie do leczenia nosa lub krtani.<br>&lt;page nr=14&gt; Inhalacje stosowane przy użyciu ciśnieniowych inhalatorów pojedynczych dawek - bezpośrednio z inhalatora<br>Wprowadzenie do leczenia tego typu inhalatorów umożliwiło chorym stosowanie inhalacji w każdej sytuacji. Chory może i powinien nosić lek ze sobą do pracy, do szkoły itp.<br>Problem w przyjęciu leku stanowi bardzo trudna technika inhalacji. Zwłaszcza, że lekarze przepisując lek
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego