Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 4
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
stycznia w szkolnej hali sportowej w Szaflarach zostaną rozegrane eliminacje i finały II Zimowego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy. Organizatorem turnieju jest Uczniowski Klub Sportowy "Świt" w Szaflarach. Impreza prezentuje wysoki poziom siatkówki, gdyż w rozgrywkach startują znane drużyny, a mianowicie: drużyna ZNP z Nowego Targu, "Orawa" z Jabłonki, drużyna Centralnego Ośrodka Sportowego z Zakopanego, drużyny z Gorlic, z Krempach i z Szaflar.
Po bardzo udanych i tłumnie oglądanych rozgrywkach w roku ubiegłym, obecny II turniej wpisuje się już na stałe w kalendarzu imprez sportowych naszej gminy.

Opłatkowe spotkania

Trwa czas spotkań przy opłatku. Jest on okazją do wzajemnego
stycznia w szkolnej hali sportowej w Szaflarach zostaną rozegrane eliminacje i finały II Zimowego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy. Organizatorem turnieju jest Uczniowski Klub Sportowy "Świt" w Szaflarach. Impreza prezentuje wysoki poziom siatkówki, gdyż w rozgrywkach startują znane drużyny, a mianowicie: drużyna ZNP z Nowego Targu, "Orawa" z Jabłonki, drużyna Centralnego Ośrodka Sportowego z Zakopanego, drużyny z Gorlic, z Krempach i z Szaflar.<br>Po bardzo udanych i tłumnie oglądanych rozgrywkach w roku ubiegłym, obecny II turniej wpisuje się już na stałe w kalendarzu imprez sportowych naszej gminy.<br><br>&lt;tit&gt;Opłatkowe spotkania&lt;/&gt;<br><br>Trwa czas spotkań przy opłatku. Jest on okazją do wzajemnego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego