Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 39
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
gminne uroczystości Dnia Nauczyciela na dzień 17 października br. (w niedzielę) w Szkole Podstawowej w Bańskiej Wyżnej. Ich gospodarzem - z władzami gminnymi - będzie dyrektor tamtejszej szkoły Jan Dziedzic.
* "Mali Szaflarzanie" wyjechali do Mołdawii. Będą tam od 26 września do 5 października pod artystycznym kierownictwem Marty Zagórskiej i troskliwą opieką Teresy Jagodowej i Stasi Kalatowej. Mieszkają u rodzin dzieci z Kiszyniowa, które wcześniej przebywały gościnnie na Podhalu. Dadzą kilka występów w stołecznym Kiszyniowie i okolicy.
* "Mali Szaflarzanie" z początkiem czerwca występowali w Budapeszcie, a ostatnio w nowotarskim Przeglądzie Zespołów i Instrumentalistów, gdzie jednak oficjalną reprezentacją gminy był zespół szkolny "Mali Szaflarzanie".
* Obecnie
gminne uroczystości Dnia Nauczyciela na dzień 17 października br. (w niedzielę) w Szkole Podstawowej w Bańskiej Wyżnej. Ich gospodarzem - z władzami gminnymi - będzie dyrektor tamtejszej szkoły Jan Dziedzic.<br>* "Mali Szaflarzanie" wyjechali do Mołdawii. Będą tam od 26 września do 5 października pod artystycznym kierownictwem Marty Zagórskiej i troskliwą opieką Teresy Jagodowej i Stasi Kalatowej. Mieszkają u rodzin dzieci z Kiszyniowa, które wcześniej przebywały gościnnie na Podhalu. Dadzą kilka występów w stołecznym Kiszyniowie i okolicy.<br>* "Mali Szaflarzanie" z początkiem czerwca występowali w Budapeszcie, a ostatnio w nowotarskim Przeglądzie Zespołów i Instrumentalistów, gdzie jednak oficjalną reprezentacją gminy był zespół szkolny "Mali Szaflarzanie".<br>* Obecnie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego