Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.24
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
od łażenia. Przez ponad 20 lat przemierzył pieszo tysiące kilometrów. Jego pasja zaczęła się gdy miał siedem lat, wtedy... zgubił się w lesie.

- Zawsze interesowały mnie ekstremalne zajęcia, podróże czy uczestnictwo w szkole przetrwania - opowiada piechur. - Rodzice opowiadali mi, że już jako dziecko lubiłem oddalać się na długo z domu.
Jedna z takich wycieczek zakończyła się niemiłą przygodą. - Zgubiłem się w lesie, a poszukiwania trwały kilka godzin - wspomina. - Jednak już wówczas poczułem dreszczyk emocji związany z łażeniem w nieznane.

Przygoda z psem

Swoje piesze wędrówki rozpoczął od okolic Głogowa, ale szybko ruszył w Polskę i dalej. Kilka lat temu próbował z
od łażenia. Przez ponad 20 lat przemierzył pieszo tysiące kilometrów. Jego pasja zaczęła się gdy miał siedem lat, wtedy... zgubił się w lesie.&lt;/&gt; <br><br>- Zawsze interesowały mnie ekstremalne zajęcia, podróże czy uczestnictwo w szkole przetrwania - opowiada piechur. - Rodzice opowiadali mi, że już jako dziecko lubiłem oddalać się na długo z domu. <br>Jedna z takich wycieczek zakończyła się niemiłą przygodą. - Zgubiłem się w lesie, a poszukiwania trwały kilka godzin - wspomina. - Jednak już wówczas poczułem dreszczyk emocji związany z łażeniem w nieznane.<br><br>&lt;tit&gt;Przygoda z psem&lt;/&gt;<br><br>Swoje piesze wędrówki rozpoczął od okolic Głogowa, ale szybko ruszył w Polskę i dalej. Kilka lat temu próbował z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego