Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.18
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
Klubu Garnizonowego, w którym impreza się odbywała. - Artyści są po prostu tak bardzo żywiołowi, że w czasie występu zniszczyli nam wystrój sali - powiedział jeden z organizatorów imprezy, Stefan Górawski. - Ale jakoś to przeżyjemy.
Pierwszy dzień konfrontacji zakończył slam, czyli autoprezentacje satyryczne, oceniane przez widownię. Zwycięzcą został Krzysztof Jeleń, pokonując Jana Jeża.

Zapłaćcie za zabawę

Za tydzień rozpoczynają się Dni Barlinka. Mieszkańcom jednak nie podoba się, że impreza jest za mało atrakcyjna, a na dodatek za gwóźdź programu, koncert grupy Myslovitz, będą musieli zapłacić.
Za wejście na występ jednej z najpopularniejszych polskich grup rockowych barlińczycy zapłacą pięć lub siedem zł. - Dlaczego? - pyta
Klubu Garnizonowego, w którym impreza się odbywała. - Artyści są po prostu tak bardzo żywiołowi, że w czasie występu zniszczyli nam wystrój sali - powiedział jeden z organizatorów imprezy, Stefan Górawski. - Ale jakoś to przeżyjemy. <br>Pierwszy dzień konfrontacji zakończył &lt;orig&gt;slam&lt;/&gt;, czyli autoprezentacje satyryczne, oceniane przez widownię. Zwycięzcą został Krzysztof Jeleń, pokonując Jana Jeża.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Zapłaćcie za zabawę&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Za tydzień rozpoczynają się Dni Barlinka. Mieszkańcom jednak nie podoba się, że impreza jest za mało atrakcyjna, a na dodatek za gwóźdź programu, koncert grupy Myslovitz, będą musieli zapłacić.&lt;/&gt; <br>Za wejście na występ jednej z najpopularniejszych polskich grup rockowych barlińczycy zapłacą pięć lub siedem zł. - Dlaczego? - pyta
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego