Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 21/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej - Sepp Blater. - Pan Blatter potwierdził już przyjazd do Bukaresztu na mój ostatni mecz w barwach narodowych. Jest to dla mnie wielki honor i zaszczyt - powiedział Hagi we wtorek.
(PAP)


Safin ma szanse na wyróżnienie


Nagrody Dwaj tenisiści: 20-letni Rosjanin Marat Safin i o rok starszy Hiszpan Juan Carlos Ferrero zostali nominowani do wyróżnień przyznawanych przez World Sports Academy w kategorii: sportowe odkrycie roku.
Ogłoszenie wyników głosowania i wręczenie nagród nastąpi 22 maja w Monako.
(PAP)


Mistrz Jagudin padł na kolana

Po programie skróconym polska para sportowa zajmuje piąte miejsce
Dziś pary sportowe będą walczyć o mistrzostwo świata w
Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej - Sepp Blater. - Pan Blatter potwierdził już przyjazd do Bukaresztu na mój ostatni mecz w barwach narodowych. Jest to dla mnie wielki honor i zaszczyt - powiedział Hagi we wtorek.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Safin ma szanse na wyróżnienie&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;tit&gt;Nagrody&lt;/&gt; Dwaj tenisiści: 20-letni Rosjanin Marat Safin i o rok starszy Hiszpan Juan Carlos Ferrero zostali nominowani do wyróżnień przyznawanych przez World Sports Academy w kategorii: sportowe odkrycie roku.<br>Ogłoszenie wyników głosowania i wręczenie nagród nastąpi 22 maja w Monako.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Mistrz Jagudin padł na kolana&lt;/&gt;<br><br>Po programie skróconym polska para sportowa zajmuje piąte miejsce<br>Dziś pary sportowe będą walczyć o mistrzostwo świata w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego