Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.30 (25)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
w pięciosetowym maratonie wyeliminował Andre Agassiego. Safin po ubiegłorocznych zmaganiach z kontuzjami wraca do wielkiego tenisa. Na korcie czasem wychodzi jeszcze charakterystyczna dla niego szczypta szaleństwa, ale ludzie z jego otoczenia mówią, że Marat pracuje bardzo ciężko na korcie i poza nim. Finałowym przeciwnikiem Safina będzie zwycięzca pojedynku Roger Federer - Juan Carlos Ferrero.
Polska juniorka Marta Leśniak nie wyszła na kort do meczu 1/8 finału przeciwko Niemce Angelique Kerber. Dzień wcześniej tenisistka nabawiła się kontuzji kolana podczas przegranego meczu deblowego (w którym jej partnerką była Kerber). Lekarze podejrzewają naciągnięcie wiązadeł.
Z turnieju gry podwójnej odpadła druga z polskich tenisistek Magdalena Kiszczyńska
w pięciosetowym maratonie wyeliminował Andre Agassiego. Safin po ubiegłorocznych zmaganiach z kontuzjami wraca do wielkiego tenisa. Na korcie czasem wychodzi jeszcze charakterystyczna dla niego szczypta szaleństwa, ale ludzie z jego otoczenia mówią, że Marat pracuje bardzo ciężko na korcie i poza nim. Finałowym przeciwnikiem Safina będzie zwycięzca pojedynku Roger Federer - Juan Carlos Ferrero.<br>Polska juniorka Marta Leśniak nie wyszła na kort do meczu 1/8 finału przeciwko Niemce Angelique Kerber. Dzień wcześniej tenisistka nabawiła się kontuzji kolana podczas przegranego meczu deblowego (w którym jej partnerką była Kerber). Lekarze podejrzewają naciągnięcie wiązadeł.<br>Z turnieju gry podwójnej odpadła druga z polskich tenisistek Magdalena Kiszczyńska
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego