Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1996
procesie powstawania krwinek czerwonych. Niedobór miedzi w organizmie powoduje zaburzenia wchłaniania żelaza.
MAGNEZ Niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania wielu ważnych enzymów. Bierze udział w procesie budowy kości. Ważny składnik tkanek miękkich.
MANGAN Bierze udział w metabolizmie glukozy. Niezbędny składnik enzymów biorących udział w metabolizmie tłuszczów oraz w procesie wzrostu i reprodukcji.
KRZEM Składnik tkanki łącznej. Korzystnie wpływa na przepuszczalność naczyń włosowatych. Bierze udział w procesie budowy tkanki kostnej.
WANAD Hamuje odkładanie się cholesterolu w ścianach naczyń krwionośnych. Jest składnikiem wielu enzymów biorących udział w metabolizmie glukozy i tłuszczów oraz tworzeniu kości i zębów.

Centrum - 30% składników odżywczych
POTAS Bierze udział w gospodarce
procesie powstawania krwinek czerwonych. Niedobór miedzi w organizmie powoduje zaburzenia wchłaniania żelaza.<br>MAGNEZ Niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania wielu ważnych enzymów. Bierze udział w procesie budowy kości. Ważny składnik tkanek miękkich.<br>MANGAN Bierze udział w metabolizmie glukozy. Niezbędny składnik enzymów biorących udział w metabolizmie tłuszczów oraz w procesie wzrostu i reprodukcji.<br>KRZEM Składnik tkanki łącznej. Korzystnie wpływa na przepuszczalność naczyń włosowatych. Bierze udział w procesie budowy tkanki kostnej.<br>WANAD Hamuje odkładanie się cholesterolu w ścianach naczyń krwionośnych. Jest składnikiem wielu enzymów biorących udział w metabolizmie glukozy i tłuszczów oraz tworzeniu kości i zębów. &lt;page nr=3&gt;<br><br>Centrum - 30% składników odżywczych<br>POTAS Bierze udział w gospodarce
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego