Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Powszechny
Nr: 50
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 1994
one zapisane.
Dzieło Marion ((...)) należy do historii.
Dziękuję też gorąco Rządowi Polskiemu za uznanie moich skromnych wysiłków, zmierzających do pojednania i chcę wyrazić radość, że doczekałem czasów, polska mogła wreszcie zespolić tak ważne cechy: jest zarazem pokojowa, realistyczna i szczerze przyjazna wobec Niemiec.


Andrzej Sulikowski "Katolicka Akademia Nauk"

Towarzystwo Naukowe KUL powstało w r. 1934 jako odrębna instytucja naukowo-wydawnicza w młodym wówczas Katolickim Uniwersytecie Lubelskim i rychło zyskało znaczenie ponadregionalne.
Obecnie liczy przeszło 400 członków - czynnych, korespondentów i współpracowników - ze wszystkich ośrodków naukowych w Polsce.
Działalnością Towarzystwa kieruje 11-osobowy zarząd, którego prezesem jest obecnie prof. Stefan Sawicki, a sekretarzem
one zapisane.<br>Dzieło Marion ((...)) należy do historii.<br>Dziękuję też gorąco Rządowi Polskiemu za uznanie moich skromnych wysiłków, zmierzających do pojednania i chcę wyrazić radość, że doczekałem czasów, polska mogła wreszcie zespolić tak ważne cechy: jest zarazem pokojowa, realistyczna i szczerze przyjazna wobec Niemiec.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br>&lt;au&gt;Andrzej Sulikowski&lt;/&gt; &lt;tit&gt;"Katolicka Akademia Nauk"&lt;/&gt;<br><br>Towarzystwo Naukowe KUL powstało w r. 1934 jako odrębna instytucja naukowo-wydawnicza w młodym wówczas Katolickim Uniwersytecie Lubelskim i rychło zyskało znaczenie ponadregionalne.<br>Obecnie liczy przeszło 400 członków - czynnych, korespondentów i współpracowników - ze wszystkich ośrodków naukowych w Polsce.<br>Działalnością Towarzystwa kieruje 11-osobowy zarząd, którego prezesem jest obecnie prof. Stefan Sawicki, a sekretarzem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego