Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
Jak załatwić wigilijnego karpia
1. Przytrzymujesz biedaka ręką przez suchą szmatkę. Drugą ręką, uzbrojoną w tłuczek lub młotek, uderzasz mocno w górną część czaszki.
2. Uf! Teraz nożem golisz delikwenta. Przecież nie usmażysz lub nie ugotujesz go z łuskami! Kierunek golenia - od ogona do głowy.
3. Teraz bawisz się w Kubę Rozpruwacza. Ostrym, cienkim nożem przecinasz kręgosłup u nasady głowy...
4. ...a brzuch karpia rozcinasz od otworu odbytowego do głowy. Nóż musi być ostry. Tępy nie przeszkadza martwemu karpiowi, lecz tobie.
6. Sprawa dla kata. Ucinasz karpiowi głowę i usuwasz płetwy. Głowa przyda ci się do wywaru na galaretę. Płetwy wyrzuć
Jak załatwić wigilijnego karpia&lt;/&gt;<br>1. Przytrzymujesz biedaka ręką przez suchą szmatkę. Drugą ręką, uzbrojoną w tłuczek lub młotek, uderzasz mocno w górną część czaszki.<br>2. Uf! Teraz nożem golisz delikwenta. Przecież nie usmażysz lub nie ugotujesz go z łuskami! Kierunek golenia - od ogona do głowy.<br>3. Teraz bawisz się w Kubę Rozpruwacza. Ostrym, cienkim nożem przecinasz kręgosłup u nasady głowy...<br>4. ...a brzuch karpia rozcinasz od otworu odbytowego do głowy. Nóż musi być ostry. Tępy nie przeszkadza martwemu karpiowi, lecz tobie.<br>6. Sprawa dla kata. Ucinasz karpiowi głowę i usuwasz płetwy. Głowa przyda ci się do wywaru na galaretę. Płetwy wyrzuć
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego