Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 21/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Berlingske Tidende" stwierdził, że jeżeli ktoś chce umrzeć wskutek palenia, powinno mu się na to pozwolić. - To jest jego własny wybór - dodał książę. Według niego, w kwestii palenia nie można się kierować tzw. poprawnością polityczną. Królowa dodała, że nałogu palenia papierosów nigdy nie ukrywała.
(PAP)


Termity w polewie zdobywają stoły

Kulinaria Mrówki, termity, świerszcze i skorpiony w czekoladzie - to promowana ostatnio w Londynie przekąska. Modę na owady w czekoladzie przywiózł do Londynu szef kuchni Todd Dalton. Kucharz twierdzi, że od grudnia zeszłego roku sprzedał ponad pięć tysięcy owadzich czekoladek.
Zachwala je jako przekąskę nie tylko smaczną, lecz także zdrową, zawierającą dużo
Berlingske Tidende" stwierdził, że jeżeli ktoś chce umrzeć wskutek palenia, powinno mu się na to pozwolić. - To jest jego własny wybór - dodał książę. Według niego, w kwestii palenia nie można się kierować tzw. poprawnością polityczną. Królowa dodała, że nałogu palenia papierosów nigdy nie ukrywała.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Termity w polewie zdobywają stoły&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kulinaria&lt;/&gt; Mrówki, termity, świerszcze i skorpiony w czekoladzie - to promowana ostatnio w Londynie przekąska. Modę na owady w czekoladzie przywiózł do Londynu szef kuchni Todd Dalton. Kucharz twierdzi, że od grudnia zeszłego roku sprzedał ponad pięć tysięcy owadzich czekoladek.<br>Zachwala je jako przekąskę nie tylko smaczną, lecz także zdrową, zawierającą dużo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego