Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ekspress Wieczorny
Nr: 70
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1981
i Związku Radzieckiego Kowalow, oświadczyli, że nie to zadecyduje. O sukcesie w mistrzostwach świata czy Igrzyskach Olimpijskich decydować będzie wiele czynników, a głównie wybór muzyki, choreografia, układ programu, a także kostium. Obaj jednak stwierdzili, iż dla nich nie ulega wątpliwości, że już niedługo poczwórne skoki będą w repertuarze najsłynniejszych.
NIKI LAUDA W WOJSKU
Słynny przed laty kierowca Formuły I, Niki Lauda, który zakończył już swoją wspaniałą karierę, otrzymał nie tak dawno powołanie na ćwiczenia wojskowe. Jednak w kilka godzin po udaniu się do swoich koszar powrócił do domu. Wszędobylscy dziennikarze dowiedzieli się o tym i zapylali byłego mistrza świata o powód
i Związku Radzieckiego Kowalow, oświadczyli, że nie to zadecyduje. O sukcesie w mistrzostwach świata czy Igrzyskach Olimpijskich decydować będzie wiele czynników, a głównie wybór muzyki, choreografia, układ programu, a także kostium. Obaj jednak stwierdzili, iż dla nich nie ulega wątpliwości, że już niedługo poczwórne skoki będą w repertuarze najsłynniejszych. <br>&lt;tit1&gt;NIKI LAUDA W WOJSKU&lt;/&gt;<br>Słynny przed laty kierowca Formuły I, Niki Lauda, który zakończył już swoją wspaniałą karierę, otrzymał nie tak dawno powołanie na ćwiczenia wojskowe. Jednak w kilka godzin po udaniu się do swoich koszar powrócił do domu. Wszędobylscy dziennikarze dowiedzieli się o tym i zapylali byłego mistrza świata o powód
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!