Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 43
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Rumunii, Słowacji, Hiszpanii i Polski). Celem warsztatów była próba stworzenia wizji rozwoju gmin z wykorzystaniem turystyki w górskich terenach wiejskich i w oparciu o zasoby przyrodnicze i kulturowe. Omawiano też sprawy związane ze współpracą pomiędzy władzami samorządowymi, społecznością lokalną a instytucjami ochrony przyrody.
Organizatorem spotkania byli: Amerykańsko-Kanadyjska Fundacja Quebec Labrador przy Atlantyckim Centrum na rzecz Ochrony Środowiska, Polska Fundacja Partnerstwo dla Środowiska "Program Szlak Bursztynowy" wspólnie z Sekcją Parków Narodowych Polskiego Klubu Ekologicznego, Gmina Zawoja i Babiogórski Park Narodowy.
jofKlub srebrnego widelca

Miłość, a szczególnie miłość małżeńska, jak wiecie nie zna granic. A jeśli dotyczy ona stadła po czterdziestce
Rumunii, Słowacji, Hiszpanii i Polski). Celem warsztatów była próba stworzenia wizji rozwoju gmin z wykorzystaniem turystyki w górskich terenach wiejskich i w oparciu o zasoby przyrodnicze i kulturowe. Omawiano też sprawy związane ze współpracą pomiędzy władzami samorządowymi, społecznością lokalną a instytucjami ochrony przyrody.<br>Organizatorem spotkania byli: Amerykańsko-Kanadyjska Fundacja Quebec Labrador przy Atlantyckim Centrum na rzecz Ochrony Środowiska, Polska Fundacja Partnerstwo dla Środowiska "Program Szlak Bursztynowy" wspólnie z Sekcją Parków Narodowych Polskiego Klubu Ekologicznego, Gmina Zawoja i Babiogórski Park Narodowy.<br>&lt;au&gt;jof&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Klub srebrnego widelca&lt;/tit&gt;<br><br>Miłość, a szczególnie miłość małżeńska, jak wiecie nie zna granic. A jeśli dotyczy ona stadła po czterdziestce
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego