Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.30
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
zbić majątek.
Niewielu ulubieńców Hollywood nie poszło pod chirurgiczny skalpel.
Oprah Winfrey odessała sobie 30 kg tłuszczu z bioder, brzucha i ud, a następnie zjawiła się w oglądanym przez miliony ludzi programie, wioząc na taczkach wieprzowy tłuszcz i wołając - "tyle się tego pozbyłam, proszę spojrzeć".
Operacjom plastycznym poddawali się Burt Lancaster, Dean Martin, Richard Burton, Liz Taylor, Marylin Monroe, prezydent Raegan z żoną. Ostatnia gwiazdka muzyki pop Britney Spears powiększyła sobie znacząco biust, to samo kilkakrotnie robiła Pamela Anderson, która jednak zmieniła zdanie i powróciła do stanu naturalnego.
Michael Douglas skorygował podbródek. Sylwester Stallone zlikwidował worki pod oczami i opadające powieki
zbić majątek.<br>Niewielu ulubieńców Hollywood nie poszło pod chirurgiczny skalpel.<br>Oprah Winfrey odessała sobie 30 kg tłuszczu z bioder, brzucha i ud, a następnie zjawiła się w oglądanym przez miliony ludzi programie, wioząc na taczkach wieprzowy tłuszcz i wołając - "tyle się tego pozbyłam, proszę spojrzeć".<br>Operacjom plastycznym poddawali się Burt Lancaster, Dean Martin, Richard Burton, Liz Taylor, Marylin Monroe, prezydent Raegan z żoną. Ostatnia gwiazdka muzyki pop Britney Spears powiększyła sobie znacząco biust, to samo kilkakrotnie robiła Pamela Anderson, która jednak zmieniła zdanie i powróciła do stanu naturalnego.<br>Michael Douglas skorygował podbródek. Sylwester Stallone zlikwidował worki pod oczami i opadające powieki
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!