Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Podkarpackie
Nr: 12.29
Miejsce wydania: Przemyśl
Rok: 2004
Przeworska i Jarosławia, przekonując, że ich urzędy są otwarte dla mediów, ale często na organizowanych przez władzę konferencjach dla prasy nikt się nie zjawia. Dziennikarze replikowali, że to dzięki mediom społeczeństwo poznaje skrzętnie skrywane kulisy sprawowania władzy i taka kontrolna rola mediów jest społeczeństwu najbardziej potrzebna.
Wib

Na biało bezpiecznie
Legalnie za granicą
Ci, którzy planują wyjechać wkrótce do pracy za granicę, mogą zacząć załatwiać formalności. Poniżej podajemy najcenniejsze wskazówki: co zrobić, by wyjechać, jakie są koszty utrzymania w poszczególnych krajach i które zawody są przez zagranicznych pracodawców najbardziej poszukiwane.
Dania
Chcąc pracować w Danii, potrzebujemy pozwolenia na pracę wraz z
Przeworska i Jarosławia, przekonując, że ich urzędy są otwarte dla mediów, ale często na organizowanych przez władzę konferencjach dla prasy nikt się nie zjawia. Dziennikarze replikowali, że to dzięki mediom społeczeństwo poznaje skrzętnie skrywane kulisy sprawowania władzy i taka kontrolna rola mediów jest społeczeństwu najbardziej potrzebna. <br>&lt;au&gt;Wib&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Na biało bezpiecznie&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Legalnie za granicą&lt;/&gt;<br>Ci, którzy planują wyjechać wkrótce do pracy za granicę, mogą zacząć załatwiać formalności. Poniżej podajemy najcenniejsze wskazówki: co zrobić, by wyjechać, jakie są koszty utrzymania w poszczególnych krajach i które zawody są przez zagranicznych pracodawców najbardziej poszukiwane. <br>&lt;tit&gt;Dania&lt;/&gt;<br>Chcąc pracować w Danii, potrzebujemy pozwolenia na pracę wraz z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego