Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 04.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, pierwszej z pakietu Jerzego Hausnera. Projekt został odesłany do komisji. Ustawa ma m.in. usprawnić działanie urzędów pracy i przesunąć pieniądze z zasiłków na aktywizację bezrobotnych. W debacie tylko kluby SLD, UP i FKP poparły projekt. PO uzależnia poparcie od przyjęcia swoich poprawek.
MAZ


Mężczyzna podejrzany o molestowanie córki

Zarzut seksualnego molestowania 7-letniej córki postawiła prokuratura w Brzegu (Opolskie) 33-letniemu mężczyźnie. Prokuratura badała sprawę od sierpnia 2003 roku, kiedy to podczas badania w szpitalu dziewczynka opowiedziała o swoich przeżyciach. Aresztowany już bezrobotny ojciec prawdopodobnie molestował także młodszą, 5-letnią córkę.
(PAP)


W
o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, pierwszej z pakietu &lt;name type="person"&gt;Jerzego Hausnera&lt;/&gt;. Projekt został odesłany do komisji. Ustawa ma m.in. usprawnić działanie urzędów pracy i przesunąć pieniądze z zasiłków na aktywizację bezrobotnych. W debacie tylko kluby &lt;name type="org"&gt;SLD&lt;/&gt;, &lt;name type="org"&gt;UP&lt;/&gt; i &lt;name type="org"&gt;FKP&lt;/&gt; poparły projekt. PO uzależnia poparcie od przyjęcia swoich poprawek.<br>&lt;au&gt;MAZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br>&lt;tit&gt;Mężczyzna podejrzany o molestowanie córki&lt;/&gt;<br><br>Zarzut seksualnego molestowania 7-letniej córki postawiła prokuratura w &lt;name type="place"&gt;Brzegu&lt;/&gt; (&lt;name type="place"&gt;Opolskie&lt;/&gt;) 33-letniemu mężczyźnie. Prokuratura badała sprawę od sierpnia 2003 roku, kiedy to podczas badania w szpitalu dziewczynka opowiedziała o swoich przeżyciach. Aresztowany już bezrobotny ojciec prawdopodobnie molestował także młodszą, 5-letnią córkę.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;<br>&lt;tit&gt;W
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego