Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: ulotki polityczne
Rok: 2000
powinni składać deklaracje majątkowe wzorem wielu państw europejskich, ustawy o najmie lokali mieszkalnych zakazującej "eksmisji na bruk" oraz ustawy o wygaśnięciu roszczeń reprywatyzacyjnych.
W marcu 1999 r. współorganizował kampanię protestu przeciwko interwencji wojsk NATO w Jugosławii. Podczas bombardowań Belgradu wraz z grupą posłów lewicy uczestniczył w wyjeździe do Jugosławii i Macedonii.
W 1999 roku po decyzji Sojuszu o budowie jednolitej partii i zmianie nazwy z SdRP na SLD, Piotr Ikonowicz opuścił Klub Parlamentarny SLD tworząc wraz. z senatorami PPS i działaczami Ruchu Ludzi Pracy odrębne Koło Parlamentarne.

Pracy i Chleba!
Przez ostatnie dziesięć lat większość społeczeństwa kosztem ofiar i wyrzeczeń budowała
powinni składać deklaracje majątkowe wzorem wielu państw europejskich, ustawy o najmie lokali mieszkalnych zakazującej "eksmisji na bruk" oraz ustawy o wygaśnięciu roszczeń reprywatyzacyjnych. <br>W marcu 1999 r. współorganizował kampanię protestu przeciwko interwencji wojsk NATO w Jugosławii. Podczas bombardowań Belgradu wraz z grupą posłów lewicy uczestniczył w wyjeździe do Jugosławii i Macedonii. <br>&lt;hi&gt;W 1999 roku po decyzji Sojuszu o budowie jednolitej partii i zmianie nazwy z SdRP na SLD, Piotr Ikonowicz opuścił Klub Parlamentarny SLD tworząc wraz. z senatorami PPS i działaczami Ruchu Ludzi Pracy odrębne Koło Parlamentarne.&lt;/&gt; <br> <br>&lt;tit&gt;Pracy i Chleba!&lt;/&gt; <br>Przez ostatnie dziesięć lat większość społeczeństwa kosztem ofiar i wyrzeczeń budowała
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!