Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 08.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
cię spotkać, ale nie pasujemy do siebie. Czy nie masz nic przeciwko temu, że będzie to jednorazowe spotkanie?" Może on nie poczuje się dotknięty.
Uciekaj, gdzie pieprz rośnie. Zrezygnuj z taktu, jeśli Pan Nieodpowiedni zacznie być niekulturalny lub szorstki. Nie musisz tego znosić, tym bardziej że prawie go nie znasz. Mamrocz do niego cokolwiek, zmierzając w kierunku drzwi.

cosmogra namiętności

Baw się razem z Cosmo w grę namiętności

Czy chcesz, aby wasze noce były gorące i szalone niczym karnawał w Rio? Wytnij i wypróbuj nasze pikantne karty do miłosnych gier. Już dziś wieczorem zagraj nimi w namiętnego pokera i obserwuj, jak
cię spotkać, ale nie pasujemy do siebie. Czy nie masz nic przeciwko temu, że będzie to jednorazowe spotkanie?" Może on nie poczuje się dotknięty. <br> Uciekaj, gdzie pieprz rośnie. Zrezygnuj z taktu, jeśli Pan Nieodpowiedni zacznie być niekulturalny lub szorstki. Nie musisz tego znosić, tym bardziej że prawie go nie znasz. Mamrocz do niego cokolwiek, zmierzając w kierunku drzwi.&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=66-67&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;cosmogra namiętności&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Baw się razem z Cosmo w grę namiętności&lt;/&gt;<br><br>Czy chcesz, aby wasze noce były gorące i szalone niczym karnawał w Rio? Wytnij i wypróbuj nasze pikantne karty do miłosnych gier. Już dziś wieczorem zagraj nimi w namiętnego pokera i obserwuj, jak
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!