Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamay usług bankowych
Rok: 2000
r.
PKO BP Blisko Ciebie


Szanowni Państwo,
mamy przyjemność poinformować, że od 1 stycznia do 31 sierpnia 2000 r. wprowadzamy nowy wizerunek karty PKO Visa Classic. Okazją do tego jest największe wydarzenie sportowe w tym roku - Olimpiada Sydney 2000.
Poniżej przedstawiamy nowy wzór graficzny karty:

Nowa karta PKO Visa Classic!
Mamy nadzieję, że nowa karta PKO Visa Classic spodoba się Państwu oraz ułatwi codzienne zakupy. Pragniemy też podkreślić, że posiadacze kart PKO Visa Classic wezmą udział w planowanej wkrótce promocji, w której główną nagrodą będzie wyjazd na Olimpiadę Sydney 2000.
Życzymy Szczęśliwego, Spokojnego i Dostatniego Dwutysięcznego Roku!
ZARZĄD POWSZECHNEJ KASY OSZCZĘDNOŚCI
P
r.<br>PKO BP Blisko Ciebie <br>&lt;gap&gt;<br><br>Szanowni Państwo,<br>mamy przyjemność poinformować, że od 1 stycznia do 31 sierpnia 2000 r. wprowadzamy nowy wizerunek karty PKO Visa Classic. Okazją do tego jest największe wydarzenie sportowe w tym roku - Olimpiada Sydney 2000.<br>Poniżej przedstawiamy nowy wzór graficzny karty:<br>&lt;gap&gt;<br>Nowa karta PKO Visa Classic!<br>Mamy nadzieję, że nowa karta PKO Visa Classic spodoba się Państwu oraz ułatwi codzienne zakupy. Pragniemy też podkreślić, że posiadacze kart PKO Visa Classic wezmą udział w planowanej wkrótce promocji, w której główną nagrodą będzie wyjazd na Olimpiadę Sydney 2000.<br>Życzymy Szczęśliwego, Spokojnego i Dostatniego Dwutysięcznego Roku!<br>ZARZĄD POWSZECHNEJ KASY OSZCZĘDNOŚCI<br>P
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego