Typ tekstu: Książka
Autor: Janicka Bożena, Janda Krystyna
Tytuł: Gwiazdy mają czerwone pazury
Rok: 1998
wiedziałam, że nic złego stać się nie może ani mnie, ani mojemu dziecku. Bo ona modli się, czuwa, rządzi. A pieśń, która brzmiała: "Kochana Matko! Jedyna Matko!" - to do Matki Boskiej... "A pójdziesz ty w cholere, gadzie zatracony" - to do kota... i znów: "Najświętsza Matko! Móóóódl się za nami!" - do Matki Boskiej... itd. Towarzyszyła mi każdego ranka przez 12 lat i regulowała życie, karierę, rozwód, wychowanie mojej córki.
Do tego trzeba dodać, że Honorata nie skończyła żadnej szkoły, czytała sylabizując, nie bardzo znała się na zegarku, a jednocześnie była jedną z najinteligentniejszych osób, jakie znałam.

MÓJ ZAWÓD I MOJA KARIERA

Nie wiedziała
wiedziałam, że nic złego stać się nie może ani mnie, ani mojemu dziecku. Bo ona modli się, czuwa, rządzi. A pieśń, która brzmiała: "Kochana Matko! Jedyna Matko!" - to do Matki Boskiej... "A pójdziesz ty w cholere, gadzie zatracony" - to do kota... i znów: "Najświętsza Matko! Móóóódl się za nami!" - do Matki Boskiej... itd. Towarzyszyła mi każdego ranka przez 12 lat i regulowała życie, karierę, rozwód, wychowanie mojej córki.<br>Do tego trzeba dodać, że Honorata nie skończyła żadnej szkoły, czytała sylabizując, nie bardzo znała się na zegarku, a jednocześnie była jedną z najinteligentniejszych osób, jakie znałam.<br><br>&lt;tit&gt;MÓJ ZAWÓD I MOJA KARIERA &lt;/&gt;<br><br>Nie wiedziała
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego