Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Wielkopolski
Nr: 2/01
Miejsce wydania: Poznań
Rok: 1999
Śląskie), Witold Krochmal (Dolnośląskie), Władysław Lisewski (Zachodniopomorskie), Krystyna Łukaszuk (Podlaskie), Ryszard Masłowski (Małopolskie), Krzysztof Michalski (Lubelskie), Maciej Musiał (Wielkopolskie), Antoni Pietkiewicz (Mazowieckie), Józef Rogacki (Kujawsko-pomorskie), Zbigniew Sieczkoś (Podkarpackie), Tomasz Sowiński (Pomorskie).

W czwartek nominowanych zostało także 16 dyrektorów generalnych urzędów wojewódzkich. W wielkopolskim urzędzie obowiązki te pełnił będzie Aleksander Motała.

Na razie koalicja nie doszła do porozumienia w sprawie obsady stanowisk wojewodów w województwach lubuskim i świętokrzyskim. Ich obowiązki sprawować będą na razie delegaci rządu do spraw wdrażania reformy ustrojowej. W ostatniej chwili zapadała natomiast decyzja o powołaniu Adama Pęzioła, wiceprezesa Urzędu Zamówień Publicznych i delegata do spraw wdrażania reformy
Śląskie), Witold Krochmal (Dolnośląskie), Władysław Lisewski (Zachodniopomorskie), Krystyna Łukaszuk (Podlaskie), Ryszard Masłowski (Małopolskie), Krzysztof Michalski (Lubelskie), Maciej Musiał (Wielkopolskie), Antoni Pietkiewicz (Mazowieckie), Józef Rogacki (Kujawsko-pomorskie), Zbigniew Sieczkoś (Podkarpackie), Tomasz Sowiński (Pomorskie).<br><br>W czwartek nominowanych zostało także 16 dyrektorów generalnych urzędów wojewódzkich. W wielkopolskim urzędzie obowiązki te pełnił będzie Aleksander Motała.<br><br>Na razie koalicja nie doszła do porozumienia w sprawie obsady stanowisk wojewodów w województwach lubuskim i świętokrzyskim. Ich obowiązki sprawować będą na razie delegaci rządu do spraw wdrażania reformy ustrojowej. W ostatniej chwili zapadała natomiast decyzja o powołaniu Adama Pęzioła, wiceprezesa Urzędu Zamówień Publicznych i delegata do spraw wdrażania reformy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!