Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 12.14
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
reklamy zewnętrznej od 1992 r. Z jej strony internetowej można się dowiedzieć, że "Projekt Strefa 25 skierowany jest do młodzieży w wieku 15 - 25 lat". Nie oznacza to jednak, że mikołajkowego konkursu nie może przeczytać np. dwunastolatek.
- Konkurs jest dość prowokacyjny, ale młodzież lubi taki klimat - tłumaczy szef projektu Konrad Mroczek. Jego zdaniem potwierdza to "rynek gier komputerowych i popularność książek Andrzeja Sapkowskiego, pełnych opisów krwawych bitew".
Zaraz jednak Mroczek dodaje, że konkurs jest przeznaczony dla ludzi dorosłych. Takiego zastrzeżenia nie ma jednak na internetowej stronie.
Okazuje się, że mikołajkowy konkurs ma rozwijać w uczestnikach "zdolności pisarskie" i promować "osoby kreatywne
reklamy zewnętrznej od 1992 r. Z jej strony internetowej można się dowiedzieć, że "Projekt Strefa 25 skierowany jest do młodzieży w wieku 15 - 25 lat". Nie oznacza to jednak, że mikołajkowego konkursu nie może przeczytać np. dwunastolatek.<br>- Konkurs jest dość prowokacyjny, ale młodzież lubi taki klimat - tłumaczy szef projektu Konrad Mroczek. Jego zdaniem potwierdza to "rynek gier komputerowych i popularność książek Andrzeja Sapkowskiego, pełnych opisów krwawych bitew".<br>Zaraz jednak Mroczek dodaje, że konkurs jest przeznaczony dla ludzi dorosłych. Takiego zastrzeżenia nie ma jednak na internetowej stronie.<br>Okazuje się, że mikołajkowy konkurs ma rozwijać w uczestnikach "zdolności pisarskie" i promować "osoby kreatywne
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego