Typ tekstu: Audycja radiowa
Tytuł: Radio RMF FM
Rok: 2001
mini wieżą.
Potrójna zabawa.
Panasonic.
Panasonic życzy wszystkim wspaniałych prezentów pod choinką, dużo szczęścia w nadchodzącym nowym roku.
Mini cena to wyjątkowy pakiet Simplusa, mini cena to tylko czterdzieści pięć złotych netto, mini cena to maksi zysk, bo masz numer telefonu i trzydzieści złotych na SMSy, twój telefon znowu działa. Na maksa.
Simplus!
RMF FM i prezentują najnowsze nowa płyta Paula McCartneya już w sklepach.
To Zakopane z Zakopanem.
Wymyśl zabawny temat rozmowy z drugim końcem Polski i weź udział w wielkim konkursie TP S.A. Tysiąc trzydzieści trzy osoby wygrywają miesiąc rozmów za darmo, a jedna wygodny rodzinny samochód.
Citroen Xara
mini wieżą. <br>Potrójna zabawa. <br>&lt;name type="prod"&gt;Panasonic.&lt;/&gt;<br>&lt;name type="prod"&gt;Panasonic&lt;/&gt; życzy wszystkim wspaniałych prezentów pod choinką, dużo szczęścia w nadchodzącym nowym roku.&lt;/&gt;<br>&lt;div1&gt;Mini cena to wyjątkowy pakiet &lt;name type="prod"&gt;Simplusa&lt;/&gt;, mini cena to tylko czterdzieści pięć złotych netto, mini cena to maksi zysk, bo masz numer telefonu i trzydzieści złotych na &lt;name type="prod"&gt;SMSy&lt;/&gt;, twój telefon znowu działa. Na maksa. <br>&lt;name type="prod"&gt;Simplus&lt;/&gt;! &lt;gap&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;div1&gt; &lt;name type="org"&gt;RMF FM&lt;/&gt; i &lt;gap&gt; prezentują najnowsze &lt;gap&gt; nowa płyta &lt;name type="person"&gt;Paula McCartneya&lt;/&gt; już w sklepach.&lt;/&gt;<br>&lt;div1&gt;To &lt;name type="place"&gt;Zakopane&lt;/&gt; z &lt;name type="place"&gt;Zakopanem&lt;/&gt;. <br>Wymyśl zabawny temat rozmowy z drugim końcem &lt;name type="place"&gt;Polski&lt;/&gt; i weź udział w wielkim konkursie &lt;name type="org"&gt;TP S.A.&lt;/&gt; Tysiąc trzydzieści trzy osoby wygrywają miesiąc rozmów za darmo, a jedna wygodny rodzinny samochód.<br>&lt;name type="prod"&gt;Citroen Xara
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego