Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Wprost
Nr: 12.05
Miejsce wydania: Poznań
Rok: 1999
przyspieszy i zdynamizuje przedsięwzięcia w polskich firmach koncernu. Daewoo nie ma bowiem innego wyjścia, jak zwiększyć produkcję do 500 tys. samochodów rocznie, a eksport do państw UE - do 50 tys. Znaczna część owego przyspieszenia zrealizuje się u nas. Już rozpoczęto produkcję matiza, trwają prace nad "polonizacją" tego auta oraz nubiry. Niebawem rozpocznie się produkcja nowego silnika, a także nowego modelu - F-100.
Mirosław Cielemęcki Henryk Suchar

Balcerowicz wprost
Pospolitym błędem jest wrzucanie wszystkich polityków do jednego worka na zasadzie kategorycznego twierdzenia: "polityka jest brudna"

Siła i wiedza
Obserwacje i udział w polityce skłaniają mnie do sformułowania kilku uogólnień o jej uczestnikach
przyspieszy i zdynamizuje przedsięwzięcia w polskich firmach koncernu. Daewoo nie ma bowiem innego wyjścia, jak zwiększyć produkcję do 500 tys. samochodów rocznie, a eksport do państw UE - do 50 tys. Znaczna część owego przyspieszenia zrealizuje się u nas. Już rozpoczęto produkcję matiza, trwają prace nad "polonizacją" tego auta oraz nubiry. Niebawem rozpocznie się produkcja nowego silnika, a także nowego modelu - F-100.<br>&lt;au&gt;Mirosław Cielemęcki Henryk Suchar&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Balcerowicz wprost&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Pospolitym błędem jest wrzucanie wszystkich polityków do jednego worka na zasadzie kategorycznego twierdzenia: "polityka jest brudna"&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Siła i wiedza&lt;/&gt;<br>Obserwacje i udział w polityce skłaniają mnie do sformułowania kilku uogólnień o jej uczestnikach
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego