Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Może przejdę na emeryturę i zamieszkam na Karaibach. Ludzie tam są tacy spokojni. Żyją z tego, co im daje ląd i morze, potrafią się cieszyć najprostszymi rzeczami. Dla nich nasze życie musi wyglądać jak jeden wielki muzyczny wideoklip.

Wszystkie dzieci pigułki

Mała, okrągła, po czterdziestce. Bardzo łatwo o niej zapomnieć. Niepodobna do Joanny D'Arc, Róży Luksemburg czy Dolores Ibarruri. A jednak wywołała prawdziwą rewolucję. Oto powszechna historia pigułki antykoncepcyjnej.
Weronika Szafrańska

Za "ojca" pigułki antykoncepcyjnej uważa się doktora Gregory'ego Pincusa z Massachussets, naukowca, światowy autorytet od jaj ssaków. Ten fakt można znaleźć we wszystkich fachowych źródłach. Tylko niektóre z nich podają
Może przejdę na emeryturę i zamieszkam na Karaibach. Ludzie tam są tacy spokojni. Żyją z tego, co im daje ląd i morze, potrafią się cieszyć najprostszymi rzeczami. Dla nich nasze życie musi wyglądać jak jeden wielki muzyczny wideoklip.&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;page nr=98&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="f"&gt;&lt;tit&gt;Wszystkie dzieci pigułki&lt;/&gt;<br><br>Mała, okrągła, po czterdziestce. Bardzo łatwo o niej zapomnieć. Niepodobna do Joanny D'Arc, Róży Luksemburg czy Dolores Ibarruri. A jednak wywołała prawdziwą rewolucję. Oto powszechna historia pigułki antykoncepcyjnej.<br>&lt;au&gt;Weronika Szafrańska&lt;/&gt;<br><br>Za "ojca" pigułki antykoncepcyjnej uważa się doktora Gregory'ego Pincusa z Massachussets, naukowca, światowy autorytet od jaj ssaków. Ten fakt można znaleźć we wszystkich fachowych źródłach. Tylko niektóre z nich podają
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!