Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 11
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
stworzeń; mnóstwo cech organicznych; bliższe są człowiekowi, niż niejedna małpa . Zwierzęta te uwielbiają higienę, czystą kąpiel i wolne od brudu legowisko, jeno im bezmyślny człowiek tworzy haniebne gnojowe warunki, wymyślając w dodatku niesprawiedliwie od brudasów.
Tym sposobem pan Kobyliński zrehabilitował świnię od wszeteczeństwa, za co mu osobiście dziękuję.
Aleksander ZaczyńskiNieuczciwa konkurencja

Działalność "Zielonego Radio-Taxi" prowadzę od 1992 roku. Przez cały ten okres konkurowałam z pozostałymi nowo powstającymi firmami taksówkowymi na uczciwych zasadach. Ostatnio przekonałam się, że nie wszyscy wiedzą, na czym polega "zdrowa konkurencja".
W ostatnich paru tygodniach ze zdziwieniem odbieram telefony od klientów oraz właścicieli domów wczasowych i
stworzeń; mnóstwo cech organicznych; bliższe są człowiekowi, niż niejedna małpa &lt;gap&gt;. Zwierzęta te uwielbiają higienę, czystą kąpiel i wolne od brudu legowisko, jeno im bezmyślny człowiek tworzy haniebne gnojowe warunki, wymyślając w dodatku niesprawiedliwie od brudasów.<br>Tym sposobem pan Kobyliński zrehabilitował świnię od wszeteczeństwa, za co mu osobiście dziękuję.<br>&lt;au&gt;Aleksander Zaczyński&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Nieuczciwa konkurencja&lt;/tit&gt;<br><br>Działalność "Zielonego Radio-Taxi" prowadzę od 1992 roku. Przez cały ten okres konkurowałam z pozostałymi nowo powstającymi firmami taksówkowymi na uczciwych zasadach. Ostatnio przekonałam się, że nie wszyscy wiedzą, na czym polega "zdrowa konkurencja".<br>W ostatnich paru tygodniach ze zdziwieniem odbieram telefony od klientów oraz właścicieli domów wczasowych i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego