Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
związku. W głębi duszy mogą pragnąć bliskiej więzi, ale silniejszy okazuje się strach przed odrzuceniem.
Dokładnie z takimi trudnościami przyszło zmierzyć się Magdzie, gdy związała się z Piotrem, najstarszym synem kobiety zupełnie oschłej uczuciowo i bardzo zapracowanej.
- W pierwszym roku znajomości istniał między nami jakby wzniesiony przez niego mur - mówi. - Nigdy nie wiedziałam, co czuje ani o czym myśli.
Jednak z biegiem czasu Piotr zaczynał wierzyć w jej miłość. Wtedy pojawił się zupełnie inny problem.
- Wkrótce stałam się dla niego całym światem - opowiada Magda. - Zupełnie nie interesowali go inni ludzie, nie chciał nikogo nowego poznawać. Gdy spotykaliśmy się ze znajomymi, źle
związku. W głębi duszy mogą pragnąć bliskiej więzi, ale silniejszy okazuje się strach przed odrzuceniem.<br>Dokładnie z takimi trudnościami przyszło zmierzyć się Magdzie, gdy związała się z Piotrem, najstarszym synem kobiety zupełnie oschłej uczuciowo i bardzo zapracowanej. <br>- W pierwszym roku znajomości istniał między nami jakby wzniesiony przez niego mur - mówi. - Nigdy nie wiedziałam, co czuje ani o czym myśli. <br>Jednak z biegiem czasu Piotr zaczynał wierzyć w jej miłość. Wtedy pojawił się zupełnie inny problem. <br>- Wkrótce stałam się dla niego całym światem - opowiada Magda. - Zupełnie nie interesowali go inni ludzie, nie chciał nikogo nowego poznawać. Gdy spotykaliśmy się ze znajomymi, źle
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!