Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: Idea mobile
Rok: 2003
nadal możesz aktywować "Przyjaciela" dla tego samego numeru telefonu w sieci Idea - w pierwszej kolejności wykorzystasz minuty z "Przyjaciela". W przypadku Abonentów Idei 50/150, minuty dostępne w ramach usługi "Przyjaciel" dotyczą tylko połączeń głosowych i nie są wymienne na SMS-y.
Usługa "Przyjaciel" nie dotyczy planów taryfowych NIO 15, Pakiet DoMowy i StartOptima oraz połączeń z numerami specjalnymi.

Bądź w kontakcie...
Aktywacja usługi "Przyjaciel" jest bardzo prosta. Wystarczy wysłać SMS pod nr 7542, w treść SMS-a wpisując komendę AKT i po spacji numer telefonu w sieci Idea poprzedzony prefiksem 48. Np: SMS o treści:

,

oznacza, że 100 minut dostępnych
nadal możesz aktywować "Przyjaciela" dla tego samego numeru telefonu w sieci Idea - w pierwszej kolejności wykorzystasz minuty z "Przyjaciela". W przypadku Abonentów Idei 50/150, minuty dostępne w ramach usługi "Przyjaciel" dotyczą tylko połączeń głosowych i nie są wymienne na SMS-y.<br>Usługa "Przyjaciel" nie dotyczy planów taryfowych NIO 15, Pakiet DoMowy i StartOptima oraz połączeń z numerami specjalnymi.<br><br>Bądź w kontakcie...<br>Aktywacja usługi "Przyjaciel" jest bardzo prosta. Wystarczy wysłać SMS pod nr 7542, w treść SMS-a wpisując komendę AKT i po spacji numer telefonu w sieci Idea poprzedzony prefiksem 48. Np: SMS o treści:<br><br>&lt;gap&gt;,<br><br>oznacza, że 100 minut dostępnych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego