Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 25/05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
częściej afiszują się ze swoim macierzyństwem. Nie ma Pani wrażenia, że dziecko wykorzystuje się jako narzędzie autopromocji?

- Dziecko pokazuje, kim naprawdę jesteśmy. Pomaga zrozumieć, że nie jesteśmy świątyniami sztuki, gwiazdami, fantomami sukcesu. I dobrze, gdy nowy wizerunek pomaga to zrozumieć. I to zarówno widzom, jak i nam samym.

Czy w Pani domu będzie obchodzony Dzień Matki?

- Tak. Karolina co roku pamięta o tym święcie. Są kwiaty, życzenia i laurka wykonana na plastyce. Córka ma zdolności plastycznie i potrafi zrobić piękne rzeczy. Często mnie zaskakuje.
Rozmawiała
Edyta Magdalena Nowak
[top]
Z lornetką po mieście
Wstają zwykle o czwartej, piątej rano i uzbrojeni w
częściej afiszują się ze swoim macierzyństwem. Nie ma Pani wrażenia, że dziecko wykorzystuje się jako narzędzie autopromocji?<br><br> - Dziecko pokazuje, kim naprawdę jesteśmy. Pomaga zrozumieć, że nie jesteśmy świątyniami sztuki, gwiazdami, fantomami sukcesu. I dobrze, gdy nowy wizerunek pomaga to zrozumieć. I to zarówno widzom, jak i nam samym.<br><br> Czy w Pani domu będzie obchodzony Dzień Matki?<br><br> - Tak. Karolina co roku pamięta o tym święcie. Są kwiaty, życzenia i laurka wykonana na plastyce. Córka ma zdolności plastycznie i potrafi zrobić piękne rzeczy. Często mnie zaskakuje.<br> Rozmawiała<br> Edyta Magdalena Nowak<br> [top]&lt;/&gt;<br><br><br><br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Z lornetką po mieście&lt;/&gt;<br>Wstają zwykle o czwartej, piątej rano i uzbrojeni w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego