Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.08 (6)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
gdy będzie oddawał biednym swoją "trzynastkę", jak jest zadowolony, gdy mówi o oszczędnościach poczynionych na ludziach, którzy ledwo wiążą koniec z końcem.
Ziuta z Zakopanego

Weź udział w turnieju
SPORT
Masz ochotę zagrać w zawodach siatkarskich? Jeśli tak, to zbierz drużynę i zgłoś się do turnieju kwalifikacyjnego do Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, który odbędzie się 24 i 25 stycznia w Hali Sportowej "Reduta" przy ul. Redutowej 37. Szczegóły w Internecie: www.mtkteam.pl lub pod tel. 633 60 86, 0508 399 395.

Dno, panie Karpol
SKANDAL
Jaka jest najkrótsza definicja chamstwa i głupoty? Słowa trenera Rosjanek, Nikołaja Karpola, który nie mogąc pogodzić
gdy będzie oddawał biednym swoją "trzynastkę", jak jest zadowolony, gdy mówi o oszczędnościach poczynionych na ludziach, którzy ledwo wiążą koniec z końcem.<br>&lt;au&gt;Ziuta z Zakopanego&lt;/&gt;&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Weź udział w turnieju&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;SPORT&lt;/&gt;<br>Masz ochotę zagrać w zawodach siatkarskich? Jeśli tak, to zbierz drużynę i zgłoś się do turnieju kwalifikacyjnego do Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, który odbędzie się 24 i 25 stycznia w Hali Sportowej "Reduta" przy ul. Redutowej 37. Szczegóły w Internecie: www.mtkteam.pl lub pod tel. 633 60 86, 0508 399 395.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Dno, panie Karpol&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;SKANDAL&lt;/&gt;<br>Jaka jest najkrótsza definicja chamstwa i głupoty? Słowa trenera Rosjanek, Nikołaja Karpola, który nie mogąc pogodzić
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego