Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1997
także obowiązują zasady kultury bycia, różniące się tym głównie od zasad kultury przy kasie, że klient nie musi uśmiechać się do automatu.

PO PIERWSZE - z bankomatem należy postępować w myśl wypisanej na nim instrukcji - krótkiej i precyzyjnej.

PO DRUGIE - bankomatowi należy się przedstawić, wkładając kartę bankową i wystukując na klawiaturze Poufny Numer Identyfikacyjny (PIN). Bankomat rozpoznaje klienta po numerze identyfikacyjnym. Kto pomyli się trzykrotnie wystukując PIN. temu bankomat. "zje" kartę.

PO TRZECIE - należy chronić kartę bankową przed zniszczeniem lub uszkodzeniem, gdyż takiej bankomat nie obsłuży, a PIN - przed oczami i uszami osób niepowołanych.
Jeśli bankomat obsługuje innego klienta, wypada zachować dyskretną
także obowiązują zasady kultury bycia, różniące się tym głównie od zasad kultury przy kasie, że klient nie musi uśmiechać się do automatu.<br><br>PO PIERWSZE - z bankomatem należy postępować w myśl wypisanej na nim instrukcji - krótkiej i precyzyjnej.<br><br>PO DRUGIE - bankomatowi należy się przedstawić, wkładając kartę bankową i wystukując na klawiaturze Poufny Numer Identyfikacyjny (PIN). Bankomat rozpoznaje klienta po numerze identyfikacyjnym. Kto pomyli się trzykrotnie wystukując PIN. temu bankomat. "zje" kartę.<br><br>PO TRZECIE - należy chronić kartę bankową przed zniszczeniem lub uszkodzeniem, gdyż takiej bankomat nie obsłuży, a PIN - przed oczami i uszami osób niepowołanych.<br>Jeśli bankomat obsługuje innego klienta, wypada zachować dyskretną
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego