Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Kultura
Nr: 7-8
Miejsce wydania: Paryż
Rok: 1964
z których każda wskazuje przedsiębiorczość, i rozmach ich autorów.
Wykazuje również, że niepoślednią rolę w nich odgrywają przedstawiciele partii rządzącej. Nie było ani jednej większej afery, w którą przedstawiciele partii nie byliby w jakiś sposób zamieszani. Nie wychodzi to na dobre autorytetowi i partii i władzy jaką sprawuje w kraju. Przeciwnie - pogłębia nieufność i staje się przyczyną dalszej demoralizacji.
Do niedawna za największą aferę uchodziło w Polsce afera skórzana. Główną rolę odgrywał w niej Galicki, członek egzekutywy w jednym z Komitetów Dzielnicowych PZPR w Warszawie.
Afera mydlana. Czy do opinii publicznej dojdą szczegóły, o kogo zaczepiała?
Nadużycia na cle. Z kogo
z których każda wskazuje przedsiębiorczość, i rozmach ich autorów.<br>Wykazuje również, że niepoślednią rolę w nich odgrywają przedstawiciele partii rządzącej. Nie było ani jednej większej afery, w którą przedstawiciele partii nie byliby w jakiś sposób zamieszani. Nie wychodzi to na dobre autorytetowi i partii i władzy jaką sprawuje w kraju. Przeciwnie - pogłębia nieufność i staje się przyczyną dalszej demoralizacji.<br>Do niedawna za największą aferę uchodziło w Polsce afera skórzana. Główną rolę odgrywał w niej Galicki, członek egzekutywy w jednym z Komitetów Dzielnicowych PZPR w Warszawie.<br>Afera mydlana. Czy do opinii publicznej dojdą szczegóły, o kogo zaczepiała?<br>Nadużycia na cle. Z kogo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego