Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.04 (39)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
w Turcji. Był taki śnieg, że samoloty nie latały. Spróbuję znów za tydzień, już z Polski - powiedział Faktowi trener Groclinu Duszan Radolsky.
Słowacki szkoleniowiec nie ma czego żałować, niewiele stracił. Bordeaux w meczu z Sochaux niczym nie zaskoczyło, zagrało w swoim stylu, czyli na średnim poziomie.
Żyrondyści zremisowali 1:1. Przeciwnik Groclinu w III rundzie Pucharu UEFA lepiej prezentował się w pierwszej połowie. Potem Bordeaux tradycyjnie opadło z sił i oddało inicjatywę gospodarzom.
- Szczęście uśmiechnęło się do Sochaux. My znów mieliśmy pecha i dlatego wracamy do domu tylko z jednym punktem - nie widział winy po swojej stronie trener Bordeaux, Michel Pavon
w Turcji. Był taki śnieg, że samoloty nie latały. Spróbuję znów za tydzień, już z Polski&lt;/&gt; - powiedział Faktowi trener Groclinu Duszan Radolsky.<br>Słowacki szkoleniowiec nie ma czego żałować, niewiele stracił. Bordeaux w meczu z Sochaux niczym nie zaskoczyło, zagrało w swoim stylu, czyli na średnim poziomie.<br>Żyrondyści zremisowali 1:1. Przeciwnik Groclinu w III rundzie Pucharu UEFA lepiej prezentował się w pierwszej połowie. Potem Bordeaux tradycyjnie opadło z sił i oddało inicjatywę gospodarzom.<br>&lt;q&gt;- Szczęście uśmiechnęło się do Sochaux. My znów mieliśmy pecha i dlatego wracamy do domu tylko z jednym punktem&lt;/&gt; - nie widział winy po swojej stronie trener Bordeaux, Michel Pavon
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego