Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy budowlane
Rok: 2003
I FACHOWE DORADZTWO
Podczas montażu firma zapewnia specjalistyczne parawany zapobiegające zabrudzeniu, zakurzeniu a w okresie jesienno-zimowym wychłodzeniu mieszkania.
Oferujemy:
do 12-lat gwarancji
zniżkę dla rencistów i emerytów
udostępniamy również kalkulację norm roboczych (KRN) dla spółdzielni mieszkaniowych
transport i montaż
okresowe przeglądy i konserwacje w trakcie użytkowania
PROMOCYJNY KUPON RABATOWY uprawnia do zniżki 18%
Uwaga: Tylko w czasie trwania promocji i przy spisywaniu umowy!
DRZWI ANTYWŁAMANIOWE NA DOWOLNY WYMIAR!
W związku z nasilającą się ilością włamań w naszym mieście oferujemy montaż i wymianę drzwi chroniących, przed włamaniem, chłodem i hałasem.
drewnianych z płytą stalową w środku
drewnianych kasetonowych (12 wzorów
I FACHOWE DORADZTWO<br>Podczas montażu firma zapewnia specjalistyczne parawany zapobiegające zabrudzeniu, zakurzeniu a w okresie jesienno-zimowym wychłodzeniu mieszkania.<br>Oferujemy:<br>do 12-lat gwarancji<br>zniżkę dla rencistów i emerytów<br>udostępniamy również kalkulację norm roboczych (KRN) dla spółdzielni mieszkaniowych<br>transport i montaż<br>okresowe przeglądy i konserwacje w trakcie użytkowania<br>PROMOCYJNY KUPON RABATOWY uprawnia do zniżki 18% <br>Uwaga: Tylko w czasie trwania promocji i przy spisywaniu umowy! <br>DRZWI ANTYWŁAMANIOWE NA DOWOLNY WYMIAR!<br>W związku z nasilającą się ilością włamań w naszym mieście oferujemy montaż i wymianę drzwi chroniących, przed włamaniem, chłodem i hałasem.<br>drewnianych z płytą stalową w środku<br>drewnianych kasetonowych (12 wzorów
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego