Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 10
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
został Marek Słowik, a zastępować go będzie Stanisław Czubernat. Funkcję sekretarza będzie pełnić Jadwiga Lichaczewska, a skarbnika - Halina Staszel. W skład Zarządu dodatkowo weszli: Małgorzata Cichocka, Małgorzata Kot, Elżbieta Gąsienica, Anastazja Czamorowa, Krystyna Karp, Teresa Kurowska i Aneta Bobak.
Do Komisji Rewizyjnej wybrano: Alicję Orską, Mariana Werona, Andrzeja Dworniczka.
jofRajd podhalański

Przez trzy dni, od 5 do 7 marca w Białym Dunajcu odbywał się IV Ogólnopolski i II Międzynarodowy Podhalański Rajd Narciarski LZS. Uczestniczyło w nim około sześciuset zawodników z Polski, Słowacji, Węgier, Ukrainy i Kanady.
Tego roku - tak jak w latach poprzednich - tuż przed rozpoczęciem rajdu przyszła odwilż i
został Marek Słowik, a zastępować go będzie Stanisław Czubernat. Funkcję sekretarza będzie pełnić Jadwiga Lichaczewska, a skarbnika - Halina Staszel. W skład Zarządu dodatkowo weszli: Małgorzata Cichocka, Małgorzata Kot, Elżbieta Gąsienica, Anastazja Czamorowa, Krystyna Karp, Teresa Kurowska i Aneta Bobak.<br>Do Komisji Rewizyjnej wybrano: Alicję Orską, Mariana Werona, Andrzeja Dworniczka.<br>&lt;au&gt;jof&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Rajd podhalański&lt;/tit&gt;<br><br>Przez trzy dni, od 5 do 7 marca w Białym Dunajcu odbywał się IV Ogólnopolski i II Międzynarodowy Podhalański Rajd Narciarski LZS. Uczestniczyło w nim około sześciuset zawodników z Polski, Słowacji, Węgier, Ukrainy i Kanady.<br>Tego roku - tak jak w latach poprzednich - tuż przed rozpoczęciem rajdu przyszła odwilż i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego