Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Motor
Nr: 38
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1975
zużył przeciętnie 4,65 l/100 km przy czym na odcinku Kraków - Warszawa przy prędkości przeciętnej 59 km/godz. notowano zużycie 4,48 1/100 km.
Są to wielkości realne do uzyskania przy oszczędnym sposobie jazdy i choć są trudne do powtórzenia przez przeciętnego kierowcę, nawet po wprowadzeniu powyższych zmian.
Rajd będzie zakończony na Międzynarodowych Targach Technicznych w Brnie, gdzie silnik będzie poddany oficjalnej kontroli.
Ekipie towarzyszą dziennikarze z bratniego tygodnika fachowego Svet Motoru oraz czechosłowackiej telewizji, których gościliśmy w naszej redakcji w czasie ich pobytu w Warszawie.
Ostateczny wynik tego rajdu ekonomii samochodu Skoda 100 L podamy po jego zakończeniu
zużył przeciętnie 4,65 l/100 km przy czym na odcinku Kraków - Warszawa przy prędkości przeciętnej 59 km/godz. notowano zużycie 4,48 1/100 km.<br>Są to wielkości realne do uzyskania przy oszczędnym sposobie jazdy i choć są trudne do powtórzenia przez przeciętnego kierowcę, nawet po wprowadzeniu powyższych zmian.<br>Rajd będzie zakończony na Międzynarodowych Targach Technicznych w Brnie, gdzie silnik będzie poddany oficjalnej kontroli.<br>Ekipie towarzyszą dziennikarze z bratniego tygodnika fachowego Svet Motoru oraz czechosłowackiej telewizji, których gościliśmy w naszej redakcji w czasie ich pobytu w Warszawie.<br>Ostateczny wynik tego rajdu ekonomii samochodu Skoda 100 L podamy po jego zakończeniu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego