Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 15
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
w gmachu; przewodnik po wystawie przyrodniczej w gmachu głównym; przewodnik do Chałupy Klamerusów w Łopusznej; przewodnik do Zagrody Korkoszów w Czarnej Górze; przewodnik do Zagrody Sołtysów w Jurgowie i katalog mchów Tytusa Chałubińskiego. Ponadto ukaże się ósmy tom "Rocznika Podhalańskiego" z artykułami charakteryzującymi zbiory przyrodnicze, etnograficzne i sztuki.
Jolanta FlachSecesja w Kolibie

W piątek, 9 kwietnia w Muzeum Stylu Zakopiańskiego "Koliba" otwarto wystawę fotografii Dainy Glavočić - "Secesja w architekturze Lovranu". Nie jest to przypadek, od września ubiegłego roku, gdy w tej nadmorskiej miejscowości odsłonięto tablicę poświęconą Stanisławowi Witkiewiczowi, Zakopane i Lovran łączy szczególna przyjaźń.
Północne wybrzeże Adriatyku, dzięki swemu specyficznemu
w gmachu; przewodnik po wystawie przyrodniczej w gmachu głównym; przewodnik do Chałupy Klamerusów w Łopusznej; przewodnik do Zagrody Korkoszów w Czarnej Górze; przewodnik do Zagrody Sołtysów w Jurgowie i katalog mchów Tytusa Chałubińskiego. Ponadto ukaże się ósmy tom "Rocznika Podhalańskiego" z artykułami charakteryzującymi zbiory przyrodnicze, etnograficzne i sztuki.<br>&lt;au&gt;Jolanta Flach&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Secesja w Kolibie&lt;/tit&gt;<br><br>W piątek, 9 kwietnia w Muzeum Stylu Zakopiańskiego "Koliba" otwarto wystawę fotografii Dainy Glavočić - "Secesja w architekturze Lovranu". Nie jest to przypadek, od września ubiegłego roku, gdy w tej nadmorskiej miejscowości odsłonięto tablicę poświęconą Stanisławowi Witkiewiczowi, Zakopane i Lovran łączy szczególna przyjaźń.<br>Północne wybrzeże Adriatyku, dzięki swemu specyficznemu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego