Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 13 / 14
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
radni jednogłośnie zdecydowali się przychylić do wniosku radnego z SLD Macieja Pawlikowskiego i przeznaczyć dolną Rówień Krupową na cele budownictwa mieszkaniowego. Sprawa będzie o tyle prosta, że wykorzystane zostaną istniejące projekty bloków z Osiedla "Słoneczne".
Jest szansa na pogodzenie dwóch koalicji w zakopiańskiej Radzie Miasta. Podobno jedna z radnych z Solidarnych podkochuje się w radnym z Porozumienia. Ten związek utrzymywany jest w głębokiej tajemnicy. Sąsiadka mówiła mi, że widziała jak podczas sesji oboje patrzą na siebie. Na najbliższej sesji warto się przyglądnąć.
To tyle, idę malować jajka, czego i wam życzę

BojcorkaOpowiadanie fantastyczne - Wybuch

- Oczy całego świata zwrócone są na
radni jednogłośnie zdecydowali się przychylić do wniosku radnego z SLD Macieja Pawlikowskiego i przeznaczyć dolną Rówień Krupową na cele budownictwa mieszkaniowego. Sprawa będzie o tyle prosta, że wykorzystane zostaną istniejące projekty bloków z Osiedla "Słoneczne".<br>Jest szansa na pogodzenie dwóch koalicji w zakopiańskiej Radzie Miasta. Podobno jedna z radnych z Solidarnych podkochuje się w radnym z Porozumienia. Ten związek utrzymywany jest w głębokiej tajemnicy. Sąsiadka mówiła mi, że widziała jak podczas sesji oboje patrzą na siebie. Na najbliższej sesji warto się przyglądnąć.<br>To tyle, idę malować jajka, czego i wam życzę<br><br>&lt;au&gt;Bojcorka&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Opowiadanie fantastyczne - Wybuch&lt;/tit&gt;<br><br>- Oczy całego świata zwrócone są na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego