Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
zawsze bezpośrednio po ostatniej literze słowa poprzedzającego ten znak. Wyjątki to nawias oraz cudzysłów otwierający: te znaki muszą być wpisane bezpośrednio przed pierwszą literą występującego po nich wyrażenia. Lekceważenie tych zasad spowoduje, że przy dzieleniu akapitu na wiersze TAG zacznie się zachowywać nieobliczalnie (a przynajmniej niegramatycznie).
Nie próbuj naciskać klawisza [Spacja] po to, by zwiększyć lewy margines czy dosunąć lub wyrównać tekst do prawej krawędzi ekranu. Są sensowniejsze sposoby, opisane w następnej części tej książki. Niech znak spacji (dodajmy: pojedynczy znak spacji) służy Ci jedynie do oddzielania poszczególnych słów. Do innych spraw on się po prostu nie nadaje.
Nie opieraj się
zawsze bezpośrednio po ostatniej literze słowa poprzedzającego ten znak. Wyjątki to nawias oraz cudzysłów otwierający: te znaki muszą być wpisane bezpośrednio przed pierwszą literą występującego po nich wyrażenia. Lekceważenie tych zasad spowoduje, że przy dzieleniu akapitu na wiersze TAG zacznie się zachowywać nieobliczalnie (a przynajmniej niegramatycznie).<br>Nie próbuj naciskać klawisza [Spacja] po to, by zwiększyć lewy margines czy dosunąć lub wyrównać tekst do prawej krawędzi ekranu. Są sensowniejsze sposoby, opisane w następnej części tej książki. Niech znak spacji (dodajmy: pojedynczy znak spacji) służy Ci jedynie do oddzielania poszczególnych słów. Do innych spraw on się po prostu nie nadaje.<br>Nie opieraj się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego