Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Wielkopolski
Nr: 2/01
Miejsce wydania: Poznań
Rok: 1999
najmniej do 18 roku życia. Potem możliwa jest dalsza edukacja w szkołach wyższych.
o

O reformach, które wystartowały 1 stycznia 1999 roku piszemy także na stronie 3


Zamarzł w sylwestra

Krótkotrwałe ochłodzenie przyniosło czwartą już ofiarę śmiertelną w ,,starym'' województwie poznańskim. Zwłoki zamarzniętego mężczyzny policjanci z Komendy Rejonowej Policji Poznań Stare Miasto odnaleźli w ostatni dzień roku.

Rutynowa kontrola jednej z dzikich noclegowni przy ulicy Wrocławskiej 17 w Poznaniu tym razem zaowocowała tragicznym znaleziskiem. W pozycji embrionalnej odnaleziono mężczyznę w średnim wieku. Nie miał przy sobie żadnych dokumentów, ale lokatorzy posesji znali go z widzenia i podali funkcjonariuszom personalia.

Lekarz pogotowia stwierdził
najmniej do 18 roku życia. Potem możliwa jest dalsza edukacja w szkołach wyższych.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;o&lt;/&gt;<br><br>O reformach, które wystartowały 1 stycznia 1999 roku piszemy także na stronie 3<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Zamarzł w sylwestra&lt;/&gt;<br><br>Krótkotrwałe ochłodzenie przyniosło czwartą już ofiarę śmiertelną w ,,starym'' województwie poznańskim. Zwłoki zamarzniętego mężczyzny policjanci z Komendy Rejonowej Policji Poznań Stare Miasto odnaleźli w ostatni dzień roku.<br><br>Rutynowa kontrola jednej z dzikich noclegowni przy ulicy Wrocławskiej 17 w Poznaniu tym razem zaowocowała tragicznym znaleziskiem. W pozycji embrionalnej odnaleziono mężczyznę w średnim wieku. Nie miał przy sobie żadnych dokumentów, ale lokatorzy posesji znali go z widzenia i podali funkcjonariuszom personalia.<br><br>Lekarz pogotowia stwierdził
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego