Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 6/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
giermków i pielgrzymów z czterech krajów zebrało się w Mińsku na turnieju rycerskim "Biały Zamek 2001". Trzydniowe boje zakończyły się inscenizacją bitwy na Niemidze z XI w.
Do Mińska zjechali mężowie z Rosji, Polski, Łotwy i Białorusi. Pojedynki trwały 2 dni. Nie wyłoniono najlepszych, bowiem liczyła się wyłącznie zabawa.
(PAP)
Technika już jest, nie ma woli zmian

KLIMAT Technologie przeciwdziałania ociepleniu klimatu są tanie i już dostępne, ale brakuje woli politycznej, żeby je stosować - wynika z raportu ONZ opublikowanego wczoraj po międzyrządowym spotkaniu w Akrze.
Dokument głosi, że odczuwalne obniżenie stężenia dwutlenku węgla, przeciwdziałające ocieplaniu się klimatu, może zostać osiągnięte w
giermków i pielgrzymów z czterech krajów zebrało się w Mińsku na turnieju rycerskim "Biały Zamek 2001". Trzydniowe boje zakończyły się inscenizacją bitwy na Niemidze z XI w. <br>Do Mińska zjechali mężowie z Rosji, Polski, Łotwy i Białorusi. Pojedynki trwały 2 dni. Nie wyłoniono najlepszych, bowiem liczyła się wyłącznie zabawa.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br><br>&lt;tit&gt;Technika już jest, nie ma woli zmian&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;KLIMAT&lt;/&gt; Technologie przeciwdziałania ociepleniu klimatu są tanie i już dostępne, ale brakuje woli politycznej, żeby je stosować - wynika z raportu ONZ opublikowanego wczoraj po międzyrządowym spotkaniu w Akrze.<br>Dokument głosi, że odczuwalne obniżenie stężenia dwutlenku węgla, przeciwdziałające ocieplaniu się klimatu, może zostać osiągnięte w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego